Muğla’da bir kadın katledilmiş halde bulundu

MUĞLA – Milas’ta Zehra Bayır isimli kadın 24 Temmuz’da kesici aletle katledilmiş halde bulundu. Yapılan soruşturma kapsamında Zehra’nın çalıştığı işyeri sahibi İlamber İlter’in de içinde bulunduğu 3 kişi tutukladı.

Muğla’nın Milas ilçesine bağlı Selimiye mahallesinde bulunan bir mekanın yapay göletinde 24 Temmuzda Zehra Bayır isimli kadın katledilmiş halde bulundu. Gerçekleştirilen soruşturma kapsamında 7 kişi gözaltına alındı. Milas Adliyesi’nde alınan ifadelerin ardından da iş yeri sahibi İlamber İlter’in de aralarında bulunduğu 3 kişi tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Kesici aletle katledildiği belirtilen Zehra’nın cenazesi Adli Tıp Kurumu’ndan ailesi tarafından alınarak Konya’da toprağa verildi.

Olaya ilişkin konuşan D.Y. ise Zehra’nın, ölü bulunduğu mekanda çalıştığını ve mekana gelen bir müşteri tarafından öldürüldüğünü iddia etti. Cinayetin iş yeri sahibi İlamber İlter ve çalışanları tarafından örtbas edilmeye çalışıldığını kaydeden D.Y., Zehra’nın darp edildiğini ve başından yaralandığını öne sürdü.

JINNEWS

İlginizi çekebilecek yazılar

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü