İki kentte şüpheli kadın ölümleri

HABER MERKEZİ – İstanbul ve Kastamonu’da iki kadın şüpheli bir şekilde yaşamını yitirdi.

İstanbul’un Bağcılar ilçesi Mahmutbey Mahallesi’nde dün akşam saat 19.00 sıralarında, ağaçlık alanda hareketsiz yatan birinin olduğunu fark eden yurttaşlar polise haber verdi. Olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Sağlık ekipleri, hareketsiz yatan kadının hayatını kaybettiğini belirledi.

Kadının cenazesi kimlik tespiti ve kesin ölüm nedeninin bulunması için Adli Tıp Kurumu’na kaldırılırken, polis konuyla ilgili inceleme başlattı. Yapılan araştırmalarda cenazenin, ailesinin 2 gündür haber alamadığı için kayıp ihbarında bulunduğu Pınar Damar’a ait olduğu öğrenildi.

Kastamonu’nun Taşköprü ilçesi Pulcular Mahallesi’nde de Cemile Akman şüpheli bir şekilde yaşamını yitirmiş olarak bulundu. Mahallede silah seslerinin duyulmasının ardından evlerinden çıkan mahalle sakinleri, Cemile Akman’ı ateşli silahla vurulmuş olarak buldu. İhbar üzerine olay yerine sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Cemile Akman’ın yaşamını yitirdiği olay yerindeki silahın evli olduğu erkeğe ait olduğu tespit edildi.

Olayla ilgili soruşturmanın sürdüğü belirtildi.

JINNEWS

Yorum yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir