İstanbul Kadıköy’de taksi şöförü bir kadını tacize maruz bıraktı: Öldürüleceğimi zannettim

İstanbul Kadıköy’den evine gitmek üzere taksiye binen 23 yaşındaki üniversite öğrencisi D.G. şoför tarafından tacize maruz bırakıldı.

İstanbul Kadıköy’de taksici tarafından tacize maruz bırakılan üniversite öğrencisi, yaşadıklarını anlattı.

Üniversite Öğrencisi ve özel bir şirkette çalışan 23 yaşındaki D.G., 24 Temmuz gecesi 02:14 sıralarında iş yerinden çıktıktan sonra taksiyi tercih etti.

Taksici iddiaya göre ilk olarak kısa mesafe diyerek almak istemedi. Daha sonra aldı hakaretler küfürler etmeye aşladı. İddiaya göre taksimetreyi de açmadı. Genç kızı dövmekle tehdit eden taksici, kapıları kilitleyip aracı farklı güzergaha sürdü. Genç kız camları yumruklayınca biran da durup onu indirdi ve hızla kaçtı.

Yaşadıklarını anlatan D.G.; “Ben gece çıkıyorum işten. Ev Kadıköy’de yakın bir mesafede ama yine de gece olduğu için taksi tercih ettim. Taksici yakın mesafe diye küfürler edip söylenmeye başladı. Hızla aracı kullanıyor oraya buraya savrulmaya başladım. Bana, ‘seni başkası olsa kesin döverdi. Kenara çekip bir güzel döveyim mi seni? Bana hayat kadını’ gibi laflar etti. Korkmaya başladım. Çok tedirgin oldum o sırada beni tenha yerlere götürmeye başladı. Daha da korktum. Haberlerde gördüğüm kadınlar gibi öldürüleceğim zannettim. Birilerini aramak istedim şarjım bitti. İyice tedirgin oldum. Beni indir diye yalvardım ağladım” ifadelerini kullandı.

“Ne yaptıysam durmadı beni asla indirmedi” diyen D. G. “Sonra camları yumruklamaya başladım. Belki biri dışardan görür yardım eder diye. Bunu yapınca korktu biraz kenara çekti beni indirdi hızla olay yerinden uzaklaştı. Bir markete gittim ağlaya ağlaya durumu anlattım onlar beni evime bıraktı. Ertesi gün gidip şikayetçi oldum. Umarım o taksici bulunur ve başkalarına daha kötüsünü yapmaz. Ben çok korktum öleceğim öldürüleceğim zannettim” dedi.

GAZETE PATİKA

Yorum yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir